0 242 327 00 17
trenruar
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Afg Su Arıtma Tekonolojileri Ltd. Şti. Hakkında

Afg Su Arıtma Teknolojileri gelişmekte olan endüstriyel sanayinin kaliteli su ihtiyacına yönelik projelendirilen su arıtma sistemlerini gerek içme, gerekse proses suyu temini için yüksek kaliteyi en ekonomik biçimde sunmaktadır. Şirketimiz ters ozmoz, su yumuşatma, iyon giderme, filtrasyon sistemleri alanında uzmanlaşmıştır. Amacımız, müşterilerimizin gereksinimlerini karşılayacak en uygun çözümleri belirlemek ve müşterilerin memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır. Ana hedefimiz, müşterilerimizin ihtiyaç duydukları doğru çözümleri en uygun fiyatla sunmaktır.

Misyonumuz

Afg Su Arıtma Teknolojileri; kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede arıtma sektöründe tanınmış ve bu ilkelerden asla vazgeçmemiştir. Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim, uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti olmuştur.

Vizyonumuz

Su arıtma konusunda ve kendi faaliyet alanında dünyanın en kaliteli ve en iyi ürünlerini üreten firmalardan da almış olduğumuz destekle, deneyimli teknik ekibimiz,  genç, dinamik kadromuzla Afg Su Arıtma olarak biz; Evsel ve endüstriyel anlamda içme suyu, proses suyu, havuz suyu, hava, sebze ve meyve sterilizasyonu (ozonlama sistemleri), var olan su arıtma cihazlarının bakımında, tüm bunlara ek olarak yurt içi ve yurt dışı işlerde, anahtar teslim projelerde müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmetlerin sunulmasını hedeflemekteyiz.

Firma Tarihçesi

AFG Su Arıtma Teknolojileri 2011 yılında kurulmuş olup, endüstriye yönelik arıtma ve su şartlandırma konusunda uzmanlaşmıştır. Su arıtma konusunda yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteren AFG Su Arıtma Teknolojileri geçmişten gelen bilgi birikimi ve deneyimiyle endüstriyel ve evsel su arıtma sektöründe Türkiye ve uluslararası pazarda bir çok projeye imza atmıştır. Proses suyu arıtımı, atık su arıtımı ve geri kazanımı, su tesisleri projelendirme ve kurulumu, içme ve kullanma suyu hazırlama sistemleri alanında anahtar teslim proje ve uygulamaları konusunda uzman mühendis kadrosu, teknik servis ve imalat ekibi ile yurt dışı ve yurt içi projelerini titizlikle yürütmektedir.

FAALİYETLERİMİZ
Proje, Mühendislik ve Dizayn Hizmetleri
Afg Su Arıtma Teknolojileri, bünyesinde bulunan konusunda uzman kadrosu ile su arıtma hizmetleri ile ilgili proje, dizayn ve mühendislik faaliyetlerini müşteri memnuniyetini ön planda tutarak başarıyla sürdürmektedir. Müşterilerimizin su ile ilgili her türlü problemlerinin çözümüne yönelik olan sistem tasarımı, projeksiyon, dizayn, maliyet analizi ve fizibilite çalışmalarını büyük bir özveriyle yürütmektedir.
Taahhüt ve İmalat Hizmetleri
Yapılan projede ilgili eğitim firmamız tarafından verilmektedir. Satış sonrası hizmetlerini de başarıyla sürdüren ekibimiz, her türlü soruna en kısa zamanda müdahale etmektedir. Kurulu sistemlere aylık ve yıllık servis sözleşmeleri yaparak periyodik bakım hizmeti mühendis kadromuzla yürütülmektedir.
Teknik Servis ve Bakım
Endüstriyel ve evsel bazda kullanılan sistemlerde teknik servis ve bakım hizmetlerimizi hızlı ve ekonomik olarak sağlamaktayız. Teknik ekibimiz tarafından montaj ve işletmeye alınan sistemlere süpervizörlük hizmeti de verilmektedir. Bununla beraber her türlü arıtma sistemlerini anahtar teslim olarak taahhüt etmekte ve müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.
Satış ve Yedek Parça
Afg Su Arıtma Teknolojileri, imalatını yaptığı su arıtma sistemlerini müşteri ihtiyaçları doğrultusunda, sipariş anından müşteri memnuniyetine kadar olan süreci titizlikle yürütmektedir. Bu süreçte geniş yedek parça ve malzeme stoğu ile sistem ihtiyaçları en kısa sürede karşılanmaktadır. Satışını yaptığı sistemlerin herhangi bir nedenden dolayı arızalanması halinde gerekli yedek parçaların tümünü stoklarından temin etmektedir.